Auto Pomoc Drogowa i Laweta

Laweta w Szczecinie

Czynne całą dobę

pomoc-drogowa-szczecin

Auto Pomoc Drogowa – Szczecin i okolice

Nasze usługi pomocy drogowej w Szczecinie oferujemy na profesjonalnym i rzetelnym poziomie. Nasze specjalistyczne pojazdy są przystosowane nie tylko do udzielania pomocy drogowej na terenie Szczecina i okolic, ale również do przewozu różnego rodzaju sprzętu np. małych koparek, bądź innych ładunków wymagającym specjalistycznego sprzętu. Jeśli masz problem z samochodem i oczekujesz od nas udzielenia pomocy drogowej na wysokim i fachowym poziomie to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami a nasza pomoc drogowa chętnie pomoże.

Szybka Pomoc Drogowa

Nasze usługi świadczymy szybko, profesjonalnie i w najlepszych cenach, posiadamy odpowiedni sprzęt do udzielania pomocy drogowej i transportu samochodów.

Najlepsze Ceny

Dzięki wypracowanej pozycji na rynku oraz doświadczeniu naszych kierowców, możemy zaoferować najtańsze ceny dla klientów którzy chcą skorzystać z usług naszej auto pomocy drogowej

Laweta i Auto Holowanie – Szczecin oraz okolice

Nasza laweta w Szczecinie oraz okolicach jest dostępna dla klientów którzy oczekują fachowego i szybkiego holowania swojego pojazdu.

Holownik posiada miejsce dla 4 osób, co jest dodatkowym udogodnieniem dla naszych klientów. Nasza auto laweta wykonuje usługi holowania oraz transportu auta z przestrzeganiem wszelkich obowiązujących standardów. Kierowca oraz laweta jest ubezpieczona oraz przygotowana do przewozu Twojego samochodu zgodnie z procedurami. Jeśli oczekujesz holowania swojego pojazdu naszą lawetą, to dobrze trafiłeś. Nasza auto laweta zawsze pomoże !

auto-holowanie-szczecin

Nasze usługi:

Sprawdz jak możemy Ci pomóc

pomoc-drogowa-szczecin

Pomoc Drogowa w Szczecinie i okolicach

Nasze usługi pomocy drogowej, świadczymy szybko i profesjonalnie.

auto-holowanie-szczecin

Autoholowanie w Szczecinie i okolicznych miejscowościach

W ofercie naszej firmy posiadamy usługę autoholowania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu

auto-laweta-szczecin

Laweta w Szczecinie i okolicach

Usługę transportową świadczymy specjalistycznym pojazdem jakim jest laweta, przystosowana do przewozu nie tylko samochodów, ale również innego sprzętu tj. minikoparek, europalet itp. Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Cennik

Transport aut na terenie Szczecina ( lewobrzeże )

150zł

Laweta na Szczecin – Prawobrzeże

od 150zł

Auta powypadkowe

od 200zł

Maszyny budowlane

od 150zł

Trasa laweta powyżej 200km

2,40zł / km

Trasa laweta powyżej 500km

1,90zł / km

Laweta Szczecin – Berlin

od 600zł

Jeśli w naszym cenniku nie ma usługi która Ciebie interesuje, to zapraszamy do kontaktu telefoczninego z naszą firmą. Odpowiemy na każde pytanie związane z ofertą naszej firmy.

Koszty lawety ustalamy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę, na jej podstawie, osoba poszkodowana w kolizji może ubiegać się o zwrot kosztów z ubezpieczenia OC, sprawcy wypadku.

Nasza firma jest również ubezpieczona na kwotę ponad 300 tysięcy złotych.
Możliwa płatnosć kartą za usługę pomocy drogowej.
Nie czekaj zadzwoń po naszą lawetę pod numer telefonu 668 712 091, a dojedziemy w każde miejsce w jak najkrótszym czasie!

Profesjonalna i skuteczna Auto Pomoc Drogowa Szczecin i okolice 

Szybkie Autoholowanie Szczecin i okolice

Profesjonalny transport Laweta Szczecin i okolice

 

Najlepsze ceny bez ukrytych kosztów

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Nasza Pomoc Drogowa zawsze pomoże!

W naszej firmie pracują tylko najlepsi fachowcy, którzy mogą pochwalić się szeroką znajomością branży motoryzacyjnej i doświadczeniem. Oferujemy naszym klientom również możliwość płatności bezgotówkowej u kierowcy lawety.

Pracujemy na terenie Szczecina, ale obsługujemy klientów z całej Polski i Unii Europejskiej. Odbieramy połączenia telefoniczne 24h na dobę, jednak w rzadkich i krytycznych przypadkach możemy wszystkich połączeń poprostu nie obsłużyć

Staramy się uruchamiać pojazdy terenowe, a w ostateczności radzimy sobie z holowaniem. Wymieniamy koła, dostarczamy paliwo i pomagamy w innych nieprzewidzianych sytuacjach drogowych. Każdy z naszych klientów otrzyma fachową pomoc.

Bardzo dobrze znamy cały Szczecin, co pozwala nam szybko dotrzeć na miejsce wypadku drogowego. Pracujemy indywidualnie, pod dane zamówienie klienta – nie ważne czy jest to kolizja, auto odmówiło posłuszeństwa, czy chodzi poprostu o zwykły transport pojazdu.

Pracujemy w całym Szczecinie a Nasze holowniki znajdują się tam, gdzie mamy najwięcej zleceń. Dzięki temu zapewniamy, że szybko dotrzemy do miejsca wypadku na drodze. W naszej flocie transportowej znajdują się lawety o tonażu do 3,5 tony Naszym głównym polem działania jest Szczecin i jego okolice.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy pomoc drogową najwyższej jakości. Obsługujemy klientów ze Szczecina i okolic, ale w razie potrzeby możemy również obsługiwać klientów z całej Polski, a nawet z krajów Unii Europejskiej.

Nasza oferta obejmuje wszystkie usługi pomocy drogowej. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy przyjadą w mgnieniu oka i zapewnią niezbędną pomoc. Jeśli Twój samochód nie spełnia wymagań, odholujemy go do najbliższego warsztatu samochodowego. Pozwoli ci to szybko naprawić swój pojazd. Oferujemy również dowóz paliwa w trasie, wymianę żarówek, wymianę koła – jeśli klient posiada zapasowe. Nasze pojazdy są do dyspozycji klientów 24/h na dobę, zapraszamy do kontaktu !

Opinie o usługach w Szczecinie

Świetny kontakt, pomoc drogowa pojawiła się bardzo szybko. Problem z samochodem dla kobiety jest zdecydowanie dużym wyzwaniem. Kontakt z kierowcą lawety perfekcyjny, wszystko wytłumaczył bardzo miły i uprzejmy. Moje auto zostało szybko wciągnięte na lawetę i przetransportowane dokładnie tam gdzie chciałam. Polecam !

Milena Matkowska

Holowanie odbyło się szybko oraz w przystępnej cenie. Kontakt do firmy miała od brata który również był zadowolony z usługi. Kierowca bardzo kontaktowy i pomógł mi, mimo że w aucie urwało się coś w kole. Bardzo polecam

Ewa Konojacka

Gwarancja Satysfakcji klienta

Zapraszamy do kontaktu